*

3-go Maja 110, 38-200 Jasło

*

(13) 446-95-40, 446-97-18

Kronopol II
www.kronopol.pl/

Kronopol Aurum Flooring zostało wyposażone w najbardziej wyszukane struktury powierzchni. Kolekcje Taste i Sensual posiadają strukturę synchroniczną z heliochromem, a Vision, Aroma Sound wyróżnia rewelacyjna struktura synchroniczna 3D.

Kolekcja AURUM, to najnowsze dzieło firmy KRONOPOL.

Budując nową markę podłóg laminowanych KRONOPOL AURUM FLOORING szukaliśmy sposobu, by przenieść do wnętrza ideał drewna, z którym obcujemy za pomocą wszystkich zmysłów.

Najnowsza marka podłóg dedykowana jest ludziom, którzy pragną otaczać się przedmiotami szlachetnymi.

ASPOL II
www.aspol.rze.pl

Firma ASPOL II działa na rynku od 1995 roku. W tym czasie stali się wiodącym producentem profili elewacyjnych i boazeryjnych PVC do wykładania ścian i sufitów budynków mieszkalnych, biurowych, handlowych, a także elewacji zewnętrznych.

W ofercie firmy Aspol II znaleść można panele boazeryjne, panele elewacyjne, systemowe listwy wykończeniowe, elementy ogrodzeniowe, itp.

Zaletą naszych produktów jest trwałość, estetyczny wygląd i łatwość montażu. Mając na względzie dobro naszych klientów i ich wysokie wymagania oferujemy wyroby wyłącznie o sprawdzonej jakości, posiadające Atest Higieniczny PZH HK/1955/01/98, certyfikat ITB T-DIB 3912C/04/0099/0/004.

Firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000

Krono Original
www.krono-original.com/en

Jako jeden ze światowych liderów w produkcji podłóg, nieustannie rozwijamy naszą ofertę o nowe, niepowtarzalne wzory podłóg i wyjątkowe kolekcje. Od doskonale odtworzonych struktur drewna, poprzez zadziwiająco naturalną powierzchnię kamienia, aż po rozmaite wymiary desek, podłogi Krono Original to wyjątkowe źródło inspiracji.

GOCKOWIAK
www.gockowiak.pl

Firma "Mirosław Gockowiak" powstała w 1985 roku. Wiele lat pracy i doświadczeń złożyło się na obecną pozycję naszej firmy na rynku. Jesteśmy firmą wciąż rozbudowującą swoją działalność na polskim rynku.Obecnie poza produkcją wyrobów własnych importujemy także art. wyposażenia wnętrz oraz wyposażenie ogrodów z Unii Europejskiej oraz z Azji. Towary importowane są w całości, a także w elementach, a następnie są składane u nas, co przyczynia się do wzrostu zatrudnienia, a także uzyskania korzystnej ceny dla naszych klientów.

Kronopol I
www.kronopol.pl/

W zależności od przeznaczenia i gustu Klientów rekomendujemy zastosowanie podłogi z naszego bogatego asortymentu pogrupowanego w 6 kolekcji. Wszystkie podłogi wchodzące w skład marki PLATINIUM gwarantują komfort, trwałość i bardzo dobre właściwości użytkowe: odporność na zaplamienia, antyalergiczność, możliwość montażu na wodnym ogrzewaniu podłogowym oraz łatwość czyszczenia i konserwacji.
Panele laminowane PLATINIUM to nie tylko znakomita jakość, ale również kreująca nastrój i podkreślająca charakter wnętrza kolorystyka – od klasycznych dębów po kolorystykę drzew egzotycznych.

Kronopol
www.kronopol.pl/

Panele marki Kronopol Laminate Flooring dostępne są w kilku kolekcjach zróżnicowanych pod względem właściwości użytkowych, takich jak grubość płyty bazowej (od 6,00 do 10,00 mm) i klasa ścieralności (AC3, AC4). Oferujemy 5 struktur powierzchni o różnym stopniu połysku oraz intensywności faktury drewna oraz ponad 50 niepowtarzalnych w swej barwie i rysunku dekorów. Bogata kolorystyka paneli podłogowych Kronopol daje niespotykane dotychczas możliwości aranżacji nowoczesnych lub ponadczasowych, ekstrawaganckich lub klasycznych, ale zawsze indywidualnych wnętrz.

Panele marki KLF objęte są 10 i 15 letnią gwarancją.

Panele podłogowe Kronopol produkowane są z surowców drzewnych i materiałów najwyższej jakości nie zawierających żadnych szkodliwych substancji. Drewno pozyskiwane jest z wycinek pielęgnacyjnych lasów zarządzanych zgodnie z zasadami proekologicznymi FSC

Okna WND
www.wnd.com.pl/okna

WnD to okna i drzwi, które powstały z myślą o klientach poszukujących wysokiej jakości i innowacyjnych rozwiązań.

Wybierając WnD masz pewność, że trafia do Ciebie doskonale dopracowany produkt z zaufanego źródła.

Okna i drzwi WnD charakteryzują się wysoką jakością wykonania, której gwarantem jest Grupa OKNOPLAST - jeden z czołowych producentów stolarki otworowej w Europie. Produkty WnD są łatwo dostępne, dzięki dużej grupie doświadczonych partnerów handlowych w całym kraju.

Erkado
erkado.pl/

ERKADO to przykład wyjątkowego sukcesu firmy rodzinnej na rynku globalnym. Odważny i zdecydowany rozwój potencjału produkcyjnego oraz wprowadzanie nowych kolekcji sprawiają, że dziś coraz częściej otwierasz... drzwi ERKADO

 ERKADO to nazwa handlowa, która od 2010 roku obejmuje działalność detaliczną, hurtową i eksportową w zakresie produkcji i sprzedaży drzwi wewnętrznych, drzwi zewnętrznych oraz ościeżnic. Otwarcie nowych hal produkcyjnych (ponad 8.000 m2) oraz bardzo dynamiczny rozwój marki ERKADO sprawił iż wraz z Jubileuszem 35.lecia istnienia Zakładu Stolarskiego Zbigniew Kozłowski dołączyliśmy do grona liderów w produkcji drzwi. Innowacyjność, elastyczność technologiczna oraz stawianie nowych rynkowych wyzwań pozwalają cieszyć się produktami o wysokiej jakości za rozsądną cenę.

Zakład powstał w 1976 roku w Chwałowicach, w województwie podkarpackim. Jego założycielem jest Zbigniew Kozłowski – mistrz stolarstwa, który swoje pierwsze nauki rzemieślnicze pobierał od swojego ojca, również stolarza. Dzięki temu marka ERKADO opiera się nie tylko na ponad 30. letnim doświadczeniu, ale również na ugruntowanej tradycji rodzinnej.

Voster
www.voster.pl/pl/

Działalność firmy Voster rozpoczęła  się w1993 roku ale wydawać by się mogło, że jej początek sięga jeszcze dziecinnych lat właściciela, kiedy to wraz z miłością do przyrody wszczepioną przez leśne tradycje, zrodziła się chęć obcowania z drewnem. Dotąd firma funkcjonowała pod nazwą Drewno-Hurt , natomiast po wprowadzeniu na rynek w 2012 roku marki Voster przejęto jej nazwę.

Oknoplast Kraków
www.oknoplast.com.pl/

Przedsiębiorstwo Produkcyjne OKNOPLAST-Kraków Spółka z o.o. powstało w 1994 roku, jako spółka rodzinna, na bazie doświadczeń w produkcji nowoczesnych okien z PVC oraz w oparciu o gruntowną znajomość branży i realiów rynku.

Stolbud
www.stolbud.pl/

Stolbud Włoszczowa S.A. od początku swojej działalności koncentruje się na produkcji okien i drzwi wyróżniających się wysoką jakością. Bogatą tradycję wynikającą z 40 letniego doświadczenia, skutecznie łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. W naszej firmie pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, posiadający duże zaangażowanie i wiedzę techniczną, które są gwarancją najwyższej jakości produktu oraz profesjonalnej obsługi.

Porta
www.porta.com.pl

Od chwili założenia Porta realizuje szereg zamierzeń, z których pierwszym było uczestniczenie w przeobrażeniu wyglądu polskich mieszkań i kształtowanie nowych nawyków estetycznych zgodnych z światowymi tendencjami.

Wiśniowski
www.wisniowski.pl/

Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. WIŚNIOWSKI to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale. Dzięki nowoczesnym technologiom, sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu młodej, solidnie wykształconej kadry zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów.

Fakro
www.fakro.pl

Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie. Przez kilkanaście lat z małej rodzinnej firmy rozwinęła się w międzynarodową korporację.

Pol-Skone
www.pol-skone.pl/

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Firma powstała w 1990 roku. Przez 19 lat działalności POL-SKONE stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Pruszyński
www.pruszynski.com.pl/

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.

KMT Stal
www.kmt.com.pl/

W chwili obecnej specjalizujemy się w produkcji ościeżnic i drzwi stalowych. W szerokim programie produkcji znajdują się zarówno ościeżnice tradycyjne wykonywane od wielu lat, oraz ościeżnice i drzwi nowoczesne, których produkcja została uruchomiona w ostatnich latach.

Agmar
www.agmar.biz.pl/

Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wyko-nany z drewna jest, w pewnym sensie, niepowtarzalny.

Metal-Bud
www.metal-bud.pl/

Firma Metal-Bud znana jest już od 1965 roku. W początkowym okresie swojej działalności zajmowała się produkcją różnorakich artykułów budowlanych . Aktualnie cała działalność firmy koncentruje się na produkcji klamek i akcesoriów drzwiowych.

Aktualności | Nasza firma | Oferta | Partnerzy | Kontakt